Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S

Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S: Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S využijete na celý rad situácií. S jeho pomocou... viac informácií »
Xiaomi Portable Electric Air Compressor
Značka: XIAOMI
47,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S: Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S využijete na celý rad situácií. S jeho pomocou...

Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S: Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S využijete na celý rad situácií. S jeho pomocou môžete udržovať tlak v pneumatikách vášho automobilu, nafúknete s ním aj pneumatiky na bicykli, loptu aj iné nafukovacie predmety. Ponúka päť rôznych režimov hustenia s prednastavenými hodnotami tlaku, a to voľný režim pri tlaku 3 – 150 psi, režim bicykla, režim pre motocykle, automobily a pre lopty. Umožňuje pritom nastavenie hodnoty tlaku, vďaka čomu spoľahlivo zabráni prehusteniu. Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S zaistí rýchle hustenie a disponuje inovovanými čipmi pre mimoriadny výkon. Opatrený je digitálne riadenými snímačmi tlaku, ktoré zlepšujú presnosť hustenia. Kľúčové vlastnosti kompresora Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1SPraktický cestovný kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1SMožno použiť na nafukovanie pneumatík na automobile, bicykli aj na nafúknutie loptyPonúka päť rôznych režimov hustenia s prednastavenými hodnotami tlakuUmožňuje nastavenie hodnoty tlaku, vďaka čomu spoľahlivo zabráni prehusteniuVybavený je digitálne riadenými snímačmi tlaku zlepšujúcimi presnosť husteniaKompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S je vybavený batériou s kapacitou 2 000 mAhSo vstavaným LED svetlom a funkciou blikania SOSFlexibilná hadica umožní hustiť pneumatiky bez ohľadu na to, kde je umiestnený ventilčekFarebné vyhotovenie: čierne Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S ponúka aj LED svetloKompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S je vďaka svojim kompaktným rozmerom vhodný aj na cesty. Vybavený je batériou s kapacitou 2 000 mAh, ktorá sa po vybití nabíja menej ako tri hodiny. Kompresor ponúka aj vstavané LED svetlo, ktoré dokonale uľahčí používanie v noci, a nechýbajú ani funkcie blikania SOS. Disponuje navyše oddelenými oddielmi pre mechanický a batériový systém zaisťujúcimi optimálny odvod tepla. Flexibilná hadica pritom umožní hustiť pneumatiky bez ohľadu na to, kde je umiestnený ventil. Kompresor Xiaomi Portable Electric Air Compressor 1S vám umožní jednoducho a rýchlo nafúknuť nielen pneumatiky a lopty. Rozmery: 12,4 × 7,1 × 4,53 cm Tlak: 3 – 150 psi Kapacita batérie: 2 000 mAh


Tento akčný a v zľave výrobok možno zakúpiť už dnes u nás v sekcii kompresory. Vyhľadajte si výnimočné produkty z tejto obľúbenej rubriky ľahko online! Medzi zákazníkmi obľúbená značka XIAOMI svojim zákazníkom ponúka skvelé výrobky ! Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke. To však nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke však ďalšie vybrané produkty značky XIAOMI. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a lacný výrobok Xiaomi Portable Electric Air Compressor od kvalitného výrobcu XIAOMI zaobstaráte u nás teraz extra so zľavou. Lacno za cenu 47,90 EUR.