YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1

Trezor YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1:Bezpečnostný trezor YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1 je vybavený bezpečnostným systémom, ktorý možno... viac informácií »
YALE Safe Guest Laptop
Značka: YALE
110,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trezor YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1:Bezpečnostný trezor YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1 je vybavený bezpečnostným systémom, ktorý možno...

Trezor YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1:Bezpečnostný trezor YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1 je vybavený bezpečnostným systémom, ktorý možno odomknúť pomocou bezpečnostného kľúča alebo integrovanej klávesnice. Rovnako ako všetky produkty Yale zaisťujú kvalitu a bezpečie, tak nová rada YALE Safe Guest Laptop bola navrhnutá so zameraním na pohodlie. Celý trezor je opatrený jednou vrstvou z ocele a vnútornou plsťou pre ochranu cenností. Vďaka svojmu prevedeniu a veľkosti je tento trezor vhodný pre ukladanie dokumentov, šanónov a podobne.Kľúčové vlastnosti trezoru YALE Safe Guest LaptopJednoduché ovládanie pomocou integrovanej klávesnice s kľučkou a LCD displejomMožnosť zablokovania zámku po 3 chybných pokusochRozmedzie medzi 100 000 kombináciami kóduProgramovateľný 3-8 miestny užívateľský kódAutomatické upozornenie na nízky stav batérieVnútorné opatrenie plsťouNapájanie pomocou štyroch AA batériíFarba: čiernaInštalácia trezoru YALE YLG/200/DB1Ak si kúpite tento trezor, tak stačí vložiť 4 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia a následne môžete podľa návodu začať používať. Pokiaľ máte záujem o nainštalovanie trezoru do steny a iných priestorov, v balení budete mať pripravené špeciálne kotevné skrutky.Rozmery trezoru YALE:Hmotnosť: 11 kgObjem: 24 lVonkajšie rozmery (V x Š x H): 200 × 430 × 350 mmVnútorné rozmery (V x Š x H): 197 × 427 × 287 mm


Veľmi obľúbený produkt YALE Safe Guest Laptop YLG/200/DB1 zoženiete jednoducho na webe zaradený v rubrike trezory! Pripravili sme pre vás ešte ostatné kusy z našej kategórie vo výhodnej akcii. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac produktov od výrobcu YALE. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke. Obľúbený dodávateľ YALE dodáva vynikajúci tovar. za neuveriteľne výhodné ceny! Pozrite so sami.

Tento akčný kus YALE Safe Guest Laptop od populárneho výrobcu YALE je k dispozícii teraz v ponuke za primerané peniaze. Teraz získate od 110,90 EUR.