YALE Safe Value Medium YSV/250/DB1

Trezor YALE Safe Value Medium YSV/250/DB1:Bezpečnostný trezor YALE Safe Value Medium YSV/250/DB1 je vybavený bezpečnostným systémom, ktorý možno... viac informácií »
YALE Safe Value Medium
Značka: YALE
75,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Trezor YALE Safe Value Medium YSV/250/DB1:Bezpečnostný trezor YALE Safe Value Medium YSV/250/DB1 je vybavený bezpečnostným systémom, ktorý možno...

Trezor YALE Safe Value Medium YSV/250/DB1:Bezpečnostný trezor YALE Safe Value Medium YSV/250/DB1 je vybavený bezpečnostným systémom, ktorý možno odomknúť pomocou bezpečnostného kľúča alebo integrovanej klávesnice. Rovnako ako všetky produkty Yale zaisťujú kvalitu a bezpečie, tak nová rada YALE Safe Value Medium bola navrhnutá so zameraním na pohodlie. Celý trezor je vybavený jednou vrstvou z ocele a vnútornou plsťou pre ochranu cenností. Vďaka svojmu prevedeniu a veľkosti je tento trezor vhodný pre ukladanie dokumentov, šanónov a podobne.Kľúčové vlastnosti trezoru YALE Safe Value MediumJednoduché ovládanie pomocou integrovanej klávesnice s kľučkouMožnosť zablokovania zámku po 3 chybných pokusochRozmedzie medzi 100 000 kombináciami kóduAutomatické upozornenie na nízky stav batérieVnútorné opatrenia plsťouNapájanie pomocou štyroch AA batériíFarba: čiernaInštalácia trezoru YALE YSV/250/DB1Ak si kúpite tento trezor, tak stačí vložiť 4 AA batérie, ktoré sú súčasťou balenia a následne môžete podľa návodu začať používať. Pokiaľ máte záujem o nainštalovanie trezoru do steny a iných priestorov, v balení budete mať pripravené špeciálne kotevné skrutky.Rozmery trezoru YALE:Hmotnosť: 8 kgVonkajšie rozmery (V x Š x H): 250 × 350 × 250 mmVnútorné rozmery (V x Š x H): 240 × 340 × 200 mm


Tento akčný produkt možno zakúpiť priamo tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii trezory! Mrknite na ešte podobné produkty v spomínanej rubrike jednoducho online! Ale to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke viac kúskov značky YALE. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Medzi zákazníkmi obľúbená značka YALE vás a vašich blízkych obohatí o kvalitné produkty . Presvedčte sa!

Akčný a v zľave produkt YALE Safe Value Medium od spoľahlivej značky YALE jednoducho môžete nájsť v aktuálnej ponuke v zľave! Ceny už od 75,90 EUR.