Yato Hrotové rašple na kov 6ks

Sada Yato Hrotové rašple na kov 6ks:Sada obsahuje 6 kusov hrotových rašplí YATO vyrobených z kvalitnej HSS ocele, ktoré sú určené na obrábanie ocele... viac informácií »
Yato Hrotové rašple na kov
Značka: Yato
20,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Sada Yato Hrotové rašple na kov 6ks:Sada obsahuje 6 kusov hrotových rašplí YATO vyrobených z kvalitnej HSS ocele, ktoré sú určené na obrábanie ocele...

Sada Yato Hrotové rašple na kov 6ks:Sada obsahuje 6 kusov hrotových rašplí YATO vyrobených z kvalitnej HSS ocele, ktoré sú určené na obrábanie ocele a hliníka. Rašple nájdu uplatnenie pri najrôznejších činnostiach, ako je napríklad opracovanie profilových hrán, tvarovanie geometrie dier, úprava zvarov, odihľovanie či odhrotovanie. Precízne spracovanie z vysoko kvalitnej vysokorýchlostnej ocele HSS 4241 zaručuje vynikajúcu kvalitu a dlhú životnosť nástrojov. Rašple YATO sú vhodné pre elektrické aj pneumatické priame brúsky.Kľúčové vlastnosti hrotových rašplí na kov YATO 6 ksSada obsahuje 6 kusov hrotových rašplí YATO na obrábanie ocele a hliníkaVhodné na úpravu zvarov, skosenie, odihľovanie, odhrotovanie a pod.Rašple sú vyrobené z kvalitnej vysokorýchlostnej ocele HSS 4241Hrotové rašple YATO sú vhodné pre priame brúsky (elektrické aj pneu)Rýchlosť:30 000 ot./minPriemer upínacej stopky:6 mmCelková dĺžka:55 mm

Tento akčný a v zľave produkt ide získať ľahko na našich stránkach v rubrike stavba. Vyhľadajte si obľúbené produkty z našej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. Vehlasná značka Yato môže ponúkať prvotriedny sortiment za parádnu cenu. To ale nie je všetko, náš sortiment je široký. Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky značky Yato. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a žiadaný produkt Yato Hrotové rašple na od výrobcu so zárukou kvality Yato k dostaniu v našej ponuke za výborné peniaze! Akčné ceny od 20,90 EUR.