Yato Kľúč očkoplochý 19 mm CrV6140

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý 19 mm CrV6140: Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie. Prinášame vám... viac informácií »
Yato Kľúč očkoplochý 19
Značka: Yato
7,79 EUR
Overiť dostupnosť »
Kľúč Yato Kľúč očkoplochý 19 mm CrV6140: Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie. Prinášame vám...

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý 19 mm CrV6140: Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie. Prinášame vám kľúč značky Yato, ktorý je vyrobený z ocele CrV, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou, ide o zliatinu chrómu a vanádu. Kľúč má satinovaný leštený povrch. Kľúč je očkoplochý so systémom AS-Drive. Kľúčové vlastnosti kľúča YATO očkoplochý 19 mmKvalitné náradie značky YATOJe vyrobený zo zliatiny chrómu a vanáduCrV oceľ je veľmi pevná a odolnáSo satinovaným lešteným povrchomKľúč YATO je očkoplochýMá systém AS-Drive

Unikátny a žiadaný produkt Yato Kľúč očkoplochý 19 mm možno nakúpiť práve teraz na webe v populárnej rubrike kľúče. Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty z tejto rubriky jednoducho online. Predný výrobca Yato má k dispozícii veľmi kvalitné výrobky. za priaznivé ceny. A to ešte nie je všetko. Prichystali sme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež viac osvedčeného tovaru od výrobcu Yato. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny produkt Yato Kľúč očkoplochý 19 od populárneho výrobcu Yato ľahko nájdete teraz až neuveriteľne lacno! Lacno za 7,79 EUR.