Yato Kľúč očkoplochý 65 mm

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý 65 mm:Na kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie. Prinášame vám kľúč... viac informácií »
Yato Kľúč očkoplochý 65
Značka: Yato
80,77 EUR
Overiť dostupnosť »
Kľúč Yato Kľúč očkoplochý 65 mm:Na kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie. Prinášame vám kľúč...

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý 65 mm:Na kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale aj kvalitné náradie. Prinášame vám kľúč značky Yato, ktorý je vyrobený z CrV ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou, ide o zliatinu chrómu a vanádu. Kľúč má satinovaný leštený povrch. Kľúč je očkoplochý so systémom AS-Drive.Kľúčové vlastnosti kľúča Yato očkoplochý 65 mmKvalitné náradie značky YatoKľúč je vyrobený zo zliatiny chrómu a vanáduCrV oceľ je veľmi pevná a odolnáSo satinovaným lešteným povrchomKľúč Yato je očkoplochýKľúč má systém AS-Drive


Obľúbený a akčný produkt Yato Kľúč očkoplochý 65 dá sa zaobstarať pohodlne na webe v rubrike súpravy ručného náradia. Pozrite sa na ešte ostatné výrobky vo spomínanej sekcii za skvelú cenu! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Yato môže ponúknuť vysoko kvalitné produkty ! U nás vám ponúkneme viac, máme aj v ponuke viac osvedčených výrobkov značky Yato. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento obľúbený produkt Yato Kľúč očkoplochý 65 od známej značky Yato je možné zaobstarať na našich stránkach až neuveriteľne lacno. Akčné ceny od 80,77 EUR.