Yato Kľúč očkoplochý račňový 9 mm

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý račňový 9 mm:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie. Práve... viac informácií »
Yato Kľúč očkoplochý račňový
Značka: Yato
7 EUR
Overiť dostupnosť »
Kľúč Yato Kľúč očkoplochý račňový 9 mm:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie. Práve...

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý račňový 9 mm:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie. Práve preto Vám prinášame kľúč značky YATO, ktorý je vyrobený z kovanej vysoko legovanej CrV ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou. Ide totiž o zliatinu chrómu a vanádu. Výnimočná odolnosť a pevnosť umožňuje jeho použitie aj v ťažkých priemyselných oblastiach. Kľúč YATO je očkoplochý a je vybavený 72-zubovým račňovým mechanizmom. Je dostupný vo viacerých veľkostiach, tento konkrétny kus má veľkosť 9 mm.Kľúčové vlastnosti kľúča YATO, očkoplochý račňový, veľkosť 9 mmKvalitné náradie značky YATOKľúč YATO je vyrobený zo zliatiny chrómu a vanáduPoužitá kovaná CrV oceľ je veľmi pevná a odolná, čo ho predurčuje aj na použite v ťažkom priemysleKľúč YATO je očkoplochýDisponuje 72-zubovým račňovým mechanizmomVeľkosť kľúča: 9 mm


Žiadaný produkt Yato Kľúč očkoplochý račňový 9 mm máte možnosť zaobstarať bezstarostne tu na našom webe umiestnený v rubrike súpravy ručného náradia! Teraz môžete získať skvelé výrobky z tejto sekcie za výborné peniaze. Medzi zákazníkmi obľúbená značka Yato dlhodobo dodáva vynikajúci sortiment.. Urobte radosť sami sebe! Naša ponuka je široká, preskúmajte u nás tiež viac skvelého tovaru od výrobcu Yato. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný tovar Yato Kľúč očkoplochý račňový 9 značky Yato jednoducho nájdete práve teraz na našej webovej stránke skutočne výhodne! Ponuka od 7 EUR.