Yato Kompresor 18 V – sada

Kompresor Yato Kompresor 18 V - sada:Praktický pomocník pre všetkých domácich majstrov v podobe akumulátorového kompresora YATO. K dispozícii je... viac informácií »
Yato Kompresor 18 V -
Značka: Yato
87,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kompresor Yato Kompresor 18 V - sada:Praktický pomocník pre všetkých domácich majstrov v podobe akumulátorového kompresora YATO. K dispozícii je...

Kompresor Yato Kompresor 18 V – sada:Praktický pomocník pre všetkých domácich majstrov v podobe akumulátorového kompresora YATO. K dispozícii je Li-Iónová akumulátorová batéria s kapacitou 2 000 Ah a napätím 18 V. Vďaka priloženým nadstavcom a výtlačnej sile 14 litrov za minútu bez problémov nafúknete nafukovacie bazény, bicykle či balóny. Oceníte určite manometer na vrchnej strane alebo dostatočnú dĺžku vzduchovej hadice 50 cm.Kľúčové vlastnosti kompresora YATO 18VAkumulátorový kompresor s Li-Iónovou batériou s kapacitou 2 000 AhDostatočná výtlačná silaVzduchová hadica s dĺžkou 50 cmVrátane praktických nadstavcov a manometraĽahký kompresor s hmotnosťou iba 2,1 kgHmotnosť:2,1 kgNapätie:18 VVýtlačná sila:14 l/minKapacita akumulátora:2 000 AhDoba nabíjania:cca 1 h


Tento kvalitný a lacný tovar Yato Kompresor 18 V – sada získate pohodlne tu a teraz na našich stránkach v sekcii stavba! Zaobstarajte si obľúbené produkty z našej kategórie za výhodnú cenu! Možno hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Samozrejme, máme v ponuke ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Yato. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento kvalitný a žiadaný výrobok Yato Kompresor 18 V od výrobcu so zárukou kvality Yato ide získať v našej internetovej ponuke v bezva akcii. Aktuálne stojí u nás 87,90 EUR.