YATO – Nitovacie kliešte pákové, 338 mm

Kliešte YATO - Nitovacie kliešte pákové, 338 mm:Kvalitné nitovacie kliešte značky YATO by nemali chýbať v súprave náradia žiadneho domáceho... viac informácií »
YATO - Nitovacie kliešte pákové
Značka: Yato
47,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kliešte YATO - Nitovacie kliešte pákové, 338 mm:Kvalitné nitovacie kliešte značky YATO by nemali chýbať v súprave náradia žiadneho domáceho...

Kliešte YATO – Nitovacie kliešte pákové, 338 mm:Kvalitné nitovacie kliešte značky YATO by nemali chýbať v súprave náradia žiadneho domáceho majstra, ktorý pracuje s antikorovými alebo hliníkovými maticovými nitmi typu M5-M12. Ich rukoväť je vyhotovená z uhlíkovej ocele, telo tvorí robustný hliník. Kliešte sú dodávané spolu s príslušenstvom úhľadne zabalené v kufríku.Kľúčové vlastnosti pákových nitovacích klieští YATOPevná rukoväť, hliníkové telo & čeľuste z ocele 40CrUrčené na prácu s hliníkovými nitmi typu M5-M12 alebo nitmi z nehrdzavejúcej oceleDĺžka 338 mmKliešte aj s príslušenstvom sú dodávané v kufríkuPre nity:M5, M6, M8, M10, M12

Veľmi jedinečný produkt YATO – Nitovacie kliešte pákové, 338 máte možnosť dostať práve teraz na našich stránkach v rubrike ručné! Teraz kúpite kvalitné produkty z našej rubriky za najnižšiu cenu! U nás vám ponúkneme viac, máme v ponuke tiež viac osvedčeného tovaru od značky Yato. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Úplne jedinečný produkt YATO - Nitovacie kliešte od nášho popredného výrobcu Yato ľahko získate u nás právě za extra cenu. Aktuálne stojí u nás 47,90 EUR.