YATO Slúchadlá pracovné (ochranné) YT-7463

Chrániče sluchu YATO Slúchadlá pracovné (ochranné) YT-7463:Slúchadlá značky YATO na maximálnu ochranu vášho sluchu počas práce. Mušle týchto... viac informácií »
YATO Slúchadlá pracovné (ochranné)
Značka: Yato
7,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Chrániče sluchu YATO Slúchadlá pracovné (ochranné) YT-7463:Slúchadlá značky YATO na maximálnu ochranu vášho sluchu počas práce. Mušle týchto...

Chrániče sluchu YATO Slúchadlá pracovné (ochranné) YT-7463:Slúchadlá značky YATO na maximálnu ochranu vášho sluchu počas práce. Mušle týchto slúchadiel sú vyplnené špeciálnou protihlukovou penou, vďaka ktorej môžete chránič sluchu využívať počas hlučných prác doma, na záhrade aj v profesionálnych dielňach. Dosadacie plochy slúchadiel sú potiahnuté mäkkou umelou kožou na zaistenie komfortného nosenia.Doplňujúce informácie:Hladina hluku:26 dB 


Úplne unikátny výrobok YATO Slúchadlá pracovné (ochranné) je na získanie v pohode na našich stránkach v populárnej kateogrii stavba. Získajte iné produkty z našej rubriky za výhodnú cenu! Predný výrobca Yato pre svojich zákazníkov ponúka kvalitné výrobky.. Nakupujte výhodný u nás. Náš sortiment je ale široký, pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar od značky Yato. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Zľavnený produkt YATO Slúchadlá pracovné (ochranné) od známeho dodávateľa Yato môžete pohodlne kúpiť aktuálne na našej webovej stránke za najnižšiu cenu! Produkt kúpite teraz u nás za 7,90 EUR.