Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP

Vrták Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP:Napadlo vám, že by ste si mali zaobstarať nový vrták, pretože aktuálny už dosluhuje? Potom sa vám... viac informácií »
Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210
Značka: Yato
3,10 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrták Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP:Napadlo vám, že by ste si mali zaobstarať nový vrták, pretože aktuálny už dosluhuje? Potom sa vám...

Vrták Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP:Napadlo vám, že by ste si mali zaobstarať nový vrták, pretože aktuálny už dosluhuje? Potom sa vám určite zapáči vrták YATO. Tento konkrétny sa radí medzi špirálovité, takže je uspôsobený skôr pre tvrdé materiály. Určite myslite aj na to, že jeho priemer predstavuje 6 mm. Čo sa týka správneho výberu, berte do úvahy aj jeho dĺžku 210 mm. Je ideálny na vŕtanie do muriva. Do vŕtačky je možné upevnenie cez systém SDS plus. Pre Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP bol zvolený materiál, ktorým je odolná oceľ. Kľúčové parametre vrtáka Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP Rozšírte svoju výbavu a zaobstarajte si nový vrták Najlepšie ho využijete pri vŕtaní do muriva Špirálovitý vrták je vhodný pre tvrdé materiály Vrták YATO ponúka priemer 6 mm Jeho celková dĺžka sa vyšplhala na 210 mm Materiál: oceľ Na prichytenie Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP slúži systém SDS Plus

Unikátny a obľúbený produkt Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × 210 mm X-TIP možno nakúpiť jednoducho tu na našom webe umiestnený v rubrike podľa typu upínania. Teraz si môžete zaobstarať ostatné produkty v spomínanej sekcii za extra cenu. Predný výrobca Yato pre svojich zákazníkov ponúka veľmi kvalitný sortiment.! Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Obľúbený produkt Yato Vrták do betónu SDS+ 6 × od dodávateľa s dlhou históriou Yato máte možnosť získať dnes v bezva akcii. K dispozícii teraz v predaji za 3,10 EUR.