Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × 460 mm

Vrták Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × 460 mm:Rozhodli ste sa vylepšiť svoju výbavu domáceho majstra a zaobstarať si nový vrták? Pokiaľ áno, zvážte... viac informácií »
Yato Vrták do betónu SDS+ 8 ×
Značka: Yato
31,30 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrták Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × 460 mm:Rozhodli ste sa vylepšiť svoju výbavu domáceho majstra a zaobstarať si nový vrták? Pokiaľ áno, zvážte...

Vrták Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × 460 mm:Rozhodli ste sa vylepšiť svoju výbavu domáceho majstra a zaobstarať si nový vrták? Pokiaľ áno, zvážte kúpu vrtáka YATO. Tento typ patrí medzi špirálovité, takže si skvele poradí s tvrdými materiálmi. Určite myslite aj na to, že má priemer 8 mm. Treba brať do úvahy aj jeho dĺžku 460 mm. Je ideálny na vŕtanie do muriva. Upevnenie do vŕtačky je možné cez systém SDS plus. Pri výrobe Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × 460 mm vybral výrobca materiál, ktorým je odolná oceľ. Najdôležitejšie funkcie vrtáka Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × 460 mm Rozšírte svoju výbavu a zaobstarajte si nový vrták Využijete ho na vŕtanie do muriva Do tvrdých materiálov sa najviac hodí špirálovitý vrták Vrták YATO ponúka priemer 8 mm Dĺžka tohto modelu predstavuje 460 mm Materiál vrtáka: oceľ Na prichytenie Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × 460 mm slúži systém SDS Plus

Veľmi obľúbený produkt Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × máte možnosť nájsť priamo tu na stránkach zaradený v kategórii podľa typu upínania! Teraz kúpite akčné produkty zo spomínanej kategórie za extra cenu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi Yato poskytuje veľmi kvalitný sortiment.. U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás viac kúskov značky Yato. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Yato Vrták do betónu SDS+ 8 × od známeho dodávateľa Yato jednoducho môžete získať na našich stránkach teraz práve so zľavou! Teraz za akčnú cenu 31,30 EUR.