Yato Vrták plochý 6 × 152 mm

Vrták Yato Vrták plochý 6 × 152 mm:Ste domáci majster, ktorý by rád rozšíril svoju výbavu novým vrtákom? Potom sa vám určite zapáči vrták... viac informácií »
Yato Vrták plochý 6 × 152
Značka: Yato
1,78 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrták Yato Vrták plochý 6 × 152 mm:Ste domáci majster, ktorý by rád rozšíril svoju výbavu novým vrtákom? Potom sa vám určite zapáči vrták...

Vrták Yato Vrták plochý 6 × 152 mm:Ste domáci majster, ktorý by rád rozšíril svoju výbavu novým vrtákom? Potom sa vám určite zapáči vrták YATO. Ide o plochý vrták, takže je uspôsobený na vŕtanie do dreva. Netreba zabudnúť na to, že pri výrobe získal priemer 6 mm. Pri správnom výbere by vás mala zaujímať aj jeho dĺžka 152 mm. Je ideálny na vŕtanie do dreva. Do vŕtačky ho budete schopní prichytiť cez šesťhran. Pri výrobe Yato Vrták plochý 6 × 152 mm bol vybratý materiál, ktorým je vysokoodolná oceľ. Dôležité funkcie vrtáka Yato Vrták plochý 6 × 152 mm Privítajte nový vrták vo svojej výbave domáceho majstra Ideálne sa hodí na vŕtanie do dreva S plochým vrtákom ľahko vytvoríte otvory v dreve Vrták YATO je s priemerom 6 mm Dĺžka tohto modelu je 152 mm Materiál: oceľ Na prichytenie Yato Vrták plochý 6 × 152 mm poslúži hlava šesťhranu

Veľmi obľúbený produkt máte možnosť nájsť pohodlne na našich stránkach v populárnej kateogrii do dreva! Teraz získate úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky za skvelú cenu. Obľúbená značka Yato má v stále ponuke vysoko kvalitný tovar ! Nebojte sa, máme toho viac, pozrite sa tiež na ďalšie kvalitné kúsky značky Yato. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný produkt Yato Vrták plochý 6 × od top výrobcu Yato máte možnosť nakúpiť ešte dnes za najnižšiu cenu. Akčné ceny už od 1,78 EUR.