Black & Decker CS1250LKA

Okružná píla Black & Decker CS1250LKA:Potrebujete odrezať rovnú doštičku na stavbu poličky? Alebo chcete pripraviť dostatok dreva či polien na zimu?... viac informácií »
Black & Decker CS1250LKA
Okružná píla Black & Decker CS1250LKA:Potrebujete odrezať rovnú doštičku na stavbu poličky? Alebo chcete pripraviť dostatok dreva či polien na zimu?...

Okružná píla Black & Decker CS1250LKA:Potrebujete odrezať rovnú doštičku na stavbu poličky? Alebo chcete pripraviť dostatok dreva či polien na zimu? V tom prípade vám pomôže kotúčová píla Black & Decker CS1250LKA, ktorej výkon je dostatočný na vykonávanie bežných rovných, priečnych i šikmých rezov. Ak nie ste si istí svojou schopnosťou odrezať drevo rovno, laserový ukazovateľ smeru rezu vám bude veľmi nápomocný. Vďaka veľkému kotúču a výkonnému motoru zvládne kotúčová píla odrezať drevo s takmer akoukoľvek šírkou. Kľúčové vlastnosti okružnej píly Black & Decker CS1250LKAVýkonný motor zabezpečí maximálny výkonVďaka 66 mm hĺbke rezu sa nemusíte báť ani hrubších polienLaserový ukazovateľ smeru rezuZachytávanie prachových nečistôtPíla Black & Decker je vybavená prídavnou rukoväťou2 pílové kotúče na zvýšenie efektivity práceSúčasťou balenia je aj kufor na uloženie pílyOd malých polienokDomácnosti vybavené krbom potrebujú dostatočnú zásobu dreva po celý rok. Na tento účel im výborne poslúži kotúčová píla Black & Decker CS1250LKA, ktorá je vďaka výkonnému motoru a dvom pílovým kotúčom nesmierne výkonná. S touto pílou napílite ako miniatúrne polienka, tak aj veľké polená.

Veľmi jedinečný tovar ide získať bezprostredne tu na našich stránkach v sekcii kotúčové. Teraz si môžete vybrať obľúbené kusy z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu!

Tento exkluzívny tovar Black & Decker CS1250LKA originál od výrobcu Black - Decker môžete pohodlne kúpiť tu a teraz za výhodnú cenu! Akčná cena už od 87,90 EUR.