Bosch GAM 220

Uhlomer Bosch GAM 220: Uhlomer Bosch GAM 220 umožní rýchle, presné a jednoduché meranie uhlov. Jeho súčasťou je mechanická aretačná skrutka, ktorá... viac informácií »
Bosch GAM 220
Značka: Bosch
194,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Uhlomer Bosch GAM 220: Uhlomer Bosch GAM 220 umožní rýchle, presné a jednoduché meranie uhlov. Jeho súčasťou je mechanická aretačná skrutka, ktorá...

Uhlomer Bosch GAM 220: Uhlomer Bosch GAM 220 umožní rýchle, presné a jednoduché meranie uhlov. Jeho súčasťou je mechanická aretačná skrutka, ktorá zaistí prenos uhla na obrobky. Vybavený je osvetleným displejom, ktorý je skvele čitateľný a zobrazuje nielen nameranú hodnotu, ale aj stav batérie. Uhlomer ponúka merací rozsah 0 – 220° a meria s presnosťou na 0,1°. Disponuje robustnou konštrukciou so stupňom krytia IP54 a nie je nutné ho kalibrovať. Funkcia Hold potom slúži na zachytenie a prenos výsledkov meraní stlačením tlačidla. Uhlomer Bosch GAM 220 zaručí dokonale presné meranie uhlov. Kľúčové vlastnosti uhlomeru Bosch GAM 220Uhlomer umožňujúci rýchle, presné a jednoduché meranie uhlovMechanická aretačná skrutka zaistí presný prenos uhla na obrobkySo skvele čitateľným displejom zobrazujúcim nameranú hodnotu aj stav batérieUhlomer Bosch GAM 220 ponúka merací rozsah 0 – 220°Meria s presnosťou na 0,1°Funkcia Hold slúži na zachytenie a prenos výsledkov merania stlačením tlačidla Rozmery: 44,7 × 6 × 5,2 cm Hmotnosť:1,3 kg


V zľave kus možno zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v kategórii prístroje na meranie. Máme pre vás ešte ostatné kusy z našej sekcie za skvelú cenu! U nás toho nájdete oveľa viac, preskúmajte u nás taky viac kvalitných výrobkov od značky Bosch. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Bosch dlhodobo poskytuje veľmi kvalitné výrobky !

Tento dizajnový kus Bosch GAM 220 od nášho známeho výrobcu Bosch je možné ľahko získať aktuálne za skvelú cenu. Teraz za akčnú cenu 194,90 EUR.