BOSCH GCL 2-15 + RM1 Professional

Krížový laser BOSCH GCL 2-15 + RM1 Professional:Všetci profesionáli aj domáci majstri privítajú krížový laser BOSCH GCL 2-15, ktorý zaručí... viac informácií »
BOSCH GCL 2-15 +
Krížový laser BOSCH GCL 2-15 + RM1 Professional:Všetci profesionáli aj domáci majstri privítajú krížový laser BOSCH GCL 2-15, ktorý zaručí...

Krížový laser BOSCH GCL 2-15 + RM1 Professional:Všetci profesionáli aj domáci majstri privítajú krížový laser BOSCH GCL 2-15, ktorý zaručí dokonalé výsledky pri meraní v každej situácii. Laser disponuje dobre viditeľnými vodorovnými a zvislými červenými laserovými čiarami spolu s dvoma stredovými kolmými bodmi. Krížový laser BOSCH GCL 2-15 ponúka automatickú niveláciu ±4° a pracuje s dosahom až 15 m. Ovládanie lasera je veľmi jednoduché a na bezpečné prenášanie nechýba aretácia a ochranné puzdro. Vďaka ochrane IP54 je krížový laser BOSCH GCL 2-15 odolný proti poškodeniu, prachu i vode. Laser je dodávaný s multifunkčným držiakom RM1 Professional, ktorý slúži na jeho ľahké a rýchle upevnenie.Kľúčové vlastnosti krížového lasera BOSCH GCL 2-15 + RM1 ProfessionalHorizontálna a vertikálna samonivelácia do ±4°Pracovný dosah až 15 mVysoká odolnosť vďaka krytiu IP54Vysoká presnosť ±0,3 mm na 1 mVodorovné a zvislé čiary a dva stredové kolmé bodyJednoduché a intuitívne ovládanie krížového lasera BOSCH GCL 2-15Aretácia a ochranné puzdro na bezpečný transportFlexibilné použitie s otočným multifunkčným držiakom RM 1 ProfessionalAutomatická nivelácia krížového lasera BOSCH GCL 2-15Pri práci s krížovým laserom BOSCH GCL 2-15 oceníte automatickú niveláciu ±4° a dlhý dosah až 15 m. Vďaka intuitívnemu ovládaniu je použitie lasera veľmi jednoduché a na meranie používa dobre viditeľné červené čiary. Vysoká odolnosť krížového lasera BOSCH GCL 2-15 proti poškodeniu, prachu i vode je zabezpečená krytím IP54.Multifunkčný držiak RM1 ProfessionalKrížový laser BOSCH GCL 2-15 je dodávaný s multifunkčným držiakom RM1 Professional. Vďaka tomu je možné laser jednoducho a bezpečne upevniť, nech už ho používate kdekoľvek. Laser disponuje aretáciou a ochranným puzdrom na bezpečnú prepravu. Oceníte aj vysokú presnosť krížového lasera BOSCH GCL 2-15 ±0,3 mm na 1 m.


Zaujímavý výrobok BOSCH GCL 2-15 + RM1 možno zohnať okrem iného na stránkach zaradený v kategórii krížové a čiarové lasery! Teraz si môžete vybrať parádne kúsky v spomínanej kategórii za najlepšie ceny! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, u nás nájdete ďalšie skvelé kúsky značky Bosch Professional. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento neodolateľný tovar BOSCH GCL 2-15 + s osvedčenou značkou Bosch Professional zaobstaráte momentálne na našich stránkach za rozumné peniaze! Výhodne za 132,90 EUR.