Bosch GIM60L

Vodováha Bosch GIM60L: Pomocou digitálnej vodováhy Bosch GIM60L úplne presne odmeriate sklony. Vybavená je integrovaným bodovým laserom, ktorý meria... viac informácií »
Bosch GIM60L
Značka: Bosch
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vodováha Bosch GIM60L: Pomocou digitálnej vodováhy Bosch GIM60L úplne presne odmeriate sklony. Vybavená je integrovaným bodovým laserom, ktorý meria...

Vodováha Bosch GIM60L: Pomocou digitálnej vodováhy Bosch GIM60L úplne presne odmeriate sklony. Vybavená je integrovaným bodovým laserom, ktorý meria sklony na vzdialenosť až 30 m. Silné magnety a dva prídržné pásy umožnia spoľahlivé upevnenie na obrobky, zatiaľ čo nakláňacia technika jemné nastavenie na nerovných podkladoch. Vodováha je vybavená dobre čitateľným displejom, ktorý zobrazuje namerané hodnoty. Hodnoty sa na displeji automaticky otáčajú pri práci nad hlavou. Nechýba ani zvukový signál pri požadovanom uhle či možnosť prepínať medzi mernými jednotkami. Bosch GIM60L odmeria sklony vždy dokonale presne. Kľúčové vlastnosti vodováhy Bosch GIM60LPraktická digitálna vodováhaOdmerajú sklony vždy dokonale presneIntegrovaný bodový laser meria sklony na vzdialenosť až 30 mSilné magnety a dva prídržné pásy umožnia spoľahlivé upevnenie na obrobkyNakláňacia technika na jemné nastavenie na nerovných podkladochBosch GIM60L s dobre čitateľným displejomZvukový signál pri požadovanom uhleMožnosť prepínať medzi mernými jednotkamiFarebné vyhotovenie: tyrkysovo-sivé Rozmery: 61,8 × 5,9 × 2,7 cm Hmotnosť:910 g

Výnimočný produkt je dostupný práve tu a teraz na našich stránkach umiestnený v kategórii vodováhy! Teraz získate iné produkty z našej rubriky v akcii!

Akčný a v zľave produkt Bosch GIM60L od spoločnosti so zárukou kvality Bosch zoženiete u nás za akčnú cenu. Akčná cena 249,90 EUR.