Bosch UniversalLevel 3 + statív

Krížový laser Bosch UniversalLevel 3 + statív:Či už rekonštruujete alebo staviate, mať všetko v správnej rovine je základom perfektných výsledkov.... viac informácií »
Bosch UniversalLevel 3 +
Značka: Bosch
108,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Krížový laser Bosch UniversalLevel 3 + statív:Či už rekonštruujete alebo staviate, mať všetko v správnej rovine je základom perfektných výsledkov....

Krížový laser Bosch UniversalLevel 3 + statív:Či už rekonštruujete alebo staviate, mať všetko v správnej rovine je základom perfektných výsledkov. Krížový laser Bosch UniversalLevel 3 bude ideálnym spoločníkom nielen náruživým kutilom, ale jeho služby využijú aj ostrieľaní machri. Projekciu tvorí laserový kríž s doplnkovou zvislou čiarou v 90° uhle a spodným kolmým bodom pre nastavenie maximálnej presnosti. Zariadenie je navyše schopné sa samo-nivelovať, a to v rozsahu ± 4°. Pre prípadné uchytenie na statív je tu prítomný 1/4″ závit. Laser dosahuje vynikajúcu presnosť ± 0,5 mm na 1 m, pričom jeho pracovný dosah je až 10 metrov. Napája sa tromi AA batériami a je dodávaný spoločne s kvalitným puzdrom pre bezpečné prenášanie.Kľúčové vlastnosti krížového lasera Bosch UniversalLevel 3 + statívKvalitne spracovaný krížový laser pre kutilov aj profesionálovVysoká presnosť meraniaSchopnosť samonivelácieDosah až 10 m3 režimy – samonivelačný laserový kríž; samonivelačný laserový kríž s kolmými bodmi; funkcia sklonuTupý uhol 120° pre dlhé čiary na stenách aj na krátke pracovné vzdialenostiNapájanie pomocou troch batérií typu AASúčasťou balenia je statív a taška pre bezpečné prenášanie

Tento obľúbený tovar máte možnosť kúpiť bezprostredne tu na stránkach v populárnej kateogrii prístroje na meranie! Teraz si môžete zaobstarať skvelé produkty z tejto populárnej rubriky za výhodné peniaze! Nebojte sa, máme toho viac, U nás v ponuke totiž nájdete viac produktov od výrobcu Bosch. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento výnimočný kus Bosch UniversalLevel 3 + od obľúbeného výrobcu Bosch môžete získať práve teraz v našej ponuke za priaznivú cenu! Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 108,90 EUR.