BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152 mm

Vrták BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152 mm:Radi by ste vo svojej výbave domáceho majstra uvítali aj nový vrták? Potom vám príde vhod vrták... viac informácií »
BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152
Značka: Bosch
8,50 EUR
Overiť dostupnosť »
Vrták BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152 mm:Radi by ste vo svojej výbave domáceho majstra uvítali aj nový vrták? Potom vám príde vhod vrták...

Vrták BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152 mm:Radi by ste vo svojej výbave domáceho majstra uvítali aj nový vrták? Potom vám príde vhod vrták Bosch. Ide o plochý vrták, takže je vhodný na vŕtanie do dreva. Určite nezabudnite brať do úvahy aj to, že disponuje priemerom 25 mm. Pri správnom výbere berte do úvahy aj jeho dĺžku 152 mm. Je ideálny na vŕtanie do dreva. Do vŕtačky sa ponúka upevnenie cez hlavu šesťhranu. Kľúčové znaky vrtáka BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152 mm Privítajte nový vrták vo svojej výbave domáceho majstra Možno ho použiť na vŕtanie do dreva Na drevo sa najlepšie hodí plochý vrták Vrták Bosch má priemer 25 mm Dĺžka tohto modelu sa vyšplhala na 152 mm Na prichytenie BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152 mm slúži šesťhran

Zľavový produkt BOSCH Vrták do dreva selfcut 25 × 152 mm dostanete priamo na webe v známej sekcii do dreva. Teraz kúpite ešte ďalšie produkty z tejto rubriky za internetové ceny.

Zľavový tovar BOSCH Vrták do dreva od našej známej značky Bosch jednoducho môžete nájsť tady teraz skutočne lacno. Ponuka už od 8,50 EUR.