BOSCH Zamo III Band Adaptor

Nadstavec BOSCH Zamo III Band Adaptor:Kvalitný laserový diaľkomer Bosch ZAMO disponuje kvalitným spracovaním a jednoduchou obsluhou.Ak vlastníte... viac informácií »
BOSCH Zamo III Band
Značka: Bosch
17,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadstavec BOSCH Zamo III Band Adaptor:Kvalitný laserový diaľkomer Bosch ZAMO disponuje kvalitným spracovaním a jednoduchou obsluhou.Ak vlastníte...

Nadstavec BOSCH Zamo III Band Adaptor:Kvalitný laserový diaľkomer Bosch ZAMO disponuje kvalitným spracovaním a jednoduchou obsluhou.Ak vlastníte špičkový laserový diaľkomer Bosch Zamo, iste sa vám bude hodiť aj toto originálne príslušenstvo v podobe čiarového nadstavca. Tento pomocník je ideálny ako na horizontálne, tak i vertikálne zarovnávanie objektov ako napríklad poličky alebo obrázky. Jeho pracovný dosah je až 3 m.Kľúčové vlastnosti čiarového nadstavca pre diaľkomer Bosch ZamoČiarový nadstavec pre zarovnávanie objektovHorizontálne i vertikálne zarovnávanieJednoduché a rýchle použitiePracovný dosah až 3 m

Tento veľmi obľúbený tovar BOSCH Zamo III Band Adaptor možno zohnať práve na našom webe v populárnej kateogrii stavebné diaľkomery. Teraz môžete nájsť ešte ďalšie produkty z tejto rubriky v bezva akcii! Populárny dodávateľ Bosch svojim zákazníkom dodáva skvelý sortiment ! Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke!

Tento neodolateľný produkt BOSCH Zamo III Band pochádzajúce od značky Bosch ľahko zaobstaráte práve dnes za výpredajovú cenu. Ceny od 17,90 EUR.