Campgo, multifunkčný rýľ, 73 cm

Rýľ Campgo, multifunkčný rýľ, 73 cm:Multifunkčnýrýľ Campgo Rýľ Campgo by nemal chýbať vo vybavení žiadneho trampa. Vďaka jeho univerzálnosti... viac informácií »
Campgo
Značka: Campgo
20,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Rýľ Campgo, multifunkčný rýľ, 73 cm:Multifunkčnýrýľ Campgo Rýľ Campgo by nemal chýbať vo vybavení žiadneho trampa. Vďaka jeho univerzálnosti...

Rýľ Campgo, multifunkčný rýľ, 73 cm:Multifunkčnýrýľ Campgo Rýľ Campgo by nemal chýbať vo vybavení žiadneho trampa. Vďaka jeho univerzálnosti už nebudete na vaše výlety potrebovať ďalšie nástroje. Rýľ Campgo je možné nastaviť a zafixovať pevným a spoľahlivým uzamykacím systémom v troch polohách. Vďaka tomu ho môžete použiť ako rýľ, motyku alebo, napríklad ako skobu nazavesenie batoha na strom. Ak ho nepoužívate, môžete ho ľahko zložiť a bez problémov nosiť v priloženom štýlovom obale.ŠÍRKA ZÁBERU14 cmTVARšpicatýDĹŽKA73 cmRýľ Campgo slúži aj ako náradieRýľ Campgo v sebe skrýva nespočetné množstvo možností využitia. Je vybavený mechanizmom na vyťahovanie klincov z dreva, rovnako tak ako s kladivom, ním zatlčieme klince. Rýľ Campgo je veľmi ostrý, ľahko s ním rozdrvíte ľad aj kameň. Oceníte systém na prestrihnutie drôtu, v prípade potreby poslúži aj akoskrutkovač alebo univerzálny šesťhranný kľúč. Na rýli nájdete aj značky na meranie veľkostí či dĺžky. Stane sa vaším pomocníkom pri prekonávaní náročného terénu.S rýľom Campgo ľahko pripravíte večeruRýľ Campgo zvládne nasekať drevo na oheň, prípadné hrubé konáre rozreže zubatým ostrím ako pílka. Poslúži aj ako kresadlo. Ľahko s ním odstránite šupiny z ryby a vstavaným otváračom otvoríte fľašu snápojom. Rýľ oceníte aj v ťažkostiach pri sebaobrane, v prípade nutnosti rozbiť okno či sklo, pri uviaznutí vozidla v blate alebo v snehu.Kľúčové vlastnostirýľa CampgoRýľ Campgo je možné nastaviť a zafixovať v troch poloháchNa nosenie ho ľahko zložíte do priloženého štýlového obaluMôžete ním zatĺcť aj vytiahnuť klince, rozdrviť ľad či kameňPrerezanie drôtu je maličkosťPoslúži ako skrutkovač aj univerzálny šesťhranný kľúčS rýľom Campgo narúbete aj napílite drevoZapálite zápalkuOdstránite šupiny z rybyJe dobrým pomocníkom pri sebaobraneRozbije okno aj iné skláDokáže vyhrabať vaše auto zo snehu aj z blata


Super tovar máte možnosť dostať bez ťažkostí tu na stránkach umiestnený v rubrike rýle a lopaty. Teraz kúpite úplne nové produkty z tejto populárnej sekcie v bezva akcii! Predná značka Campgo pre svojich zákazníkov ponúka špičkové výrobky.. Môžete sa presvedčiť sami.

Tento obľúbený tovar Campgo, multifunkčný rýľ, 73 od spoločnosti so zárukou kvality Campgo ľahko môžete zaobstarať u nás právě za úplne najnižšiu cenu! Produkt momentálne predávame za 20,90 EUR.