DREMEL Fortiflex

Priama brúska DREMEL Fortiflex: Vysoko výkonná brúska DREMEL Fortiflex 300 W ponúka veľmi presné náradie pre aplikácie, ako sú rezbárstvo,... viac informácií »
DREMEL Fortiflex
Značka: Dremel
318,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Priama brúska DREMEL Fortiflex: Vysoko výkonná brúska DREMEL Fortiflex 300 W ponúka veľmi presné náradie pre aplikácie, ako sú rezbárstvo,...

Priama brúska DREMEL Fortiflex: Vysoko výkonná brúska DREMEL Fortiflex 300 W ponúka veľmi presné náradie pre aplikácie, ako sú rezbárstvo, šperkárstvo, opracovanie kameňa a pod. Ohybný hriadeľ Dremel Fortiflex prináša vysoký výkon s veľkou presnosťou. Silný motor poskytuje aj pri nízkych otáčkach vysoký krútiaci moment a patentovaný systém ložísk zaistí odolnosť a dlhú životnosť. Kľúčové vlastnosti brúsky DREMEL Fortiflex 300 WVýkonná brúska DREMEL Fortiflex 300 W s patentovaným ohybným hriadeľomSilný motor poskytuje vysoký krútiaci moment pri nízkych otáčkachVymeniteľná rukoväť je kompatibilná s inými nástrojmi s ohybným hriadeľomMožno použiť so všetkými doplnkami pre viacúčelové náradia DremelPríkon: 300 WNapätie: 230 VVoľnobežné otáčky: 0 – 20 000 ot./min


Úplne unikátny produkt DREMEL Fortiflex môžete dostať okrem iného tu u nás v známej rubrike mini vŕtačky. Teraz získate akčné výrobky z tejto sekcie za priaznivú cenu. Možno hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac. Máme v ponuke však viac skvelých produktov od dodávateľa Dremel. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Vynikajúci kus DREMEL Fortiflex od výrobcu s dobrým menom Dremel ide zohnať práve tu za priaznivú cenu! V akcii za cenu 318,90 EUR.