Gardena teleskopická predlžovacia rúrka

Záhradná rúrka Gardena teleskopická predlžovacia rúrka: Predlžovacia rúrka Gardena je špeciálne určená na predĺženie sacej trubice vodného... viac informácií »
Gardena teleskopická predlžovacia rúrka
Značka: Gardena
9,79 EUR
Overiť dostupnosť »
Záhradná rúrka Gardena teleskopická predlžovacia rúrka: Predlžovacia rúrka Gardena je špeciálne určená na predĺženie sacej trubice vodného...

Záhradná rúrka Gardena teleskopická predlžovacia rúrka: Predlžovacia rúrka Gardena je špeciálne určená na predĺženie sacej trubice vodného sudového čerpadla. Ideálna je predovšetkým pre hlboké zásobníky na vodu a vhodná pre všetky typy čerpadiel Gardena. Pomocou rúrky jednoducho predĺžite trubicu vášho čerpadla, a to o 21 cm.  Vyrobená je kombináciou vysoko odolných materiálov hliník a plast a opatrená závitom 33,3 mm G1. Predlžovacia rúrka Gardena tak umožní odčerpanie dažďovej vody z hlbších zásobníkov.  Kľúčové vlastnosti teleskopickej predlžovacej rúrky GardenaPredlžovacia teleskopická rúrkaUrčená na predĺženie sacej trubice vodného sudového čerpadlaIdeálna pre hlboké zásobníky na voduPredlžovacia rúrka Gardena umožní predĺženie rúrky čerpadla o 21 cmVyrobená z kvalitného hliníka a plastuOpatrená závitom 33,3 mm G1Farebné vyhotovenie: čierno-strieborné Dĺžka: 21 cm Hmotnosť:200 g

Výnimočný produkt Gardena teleskopická predlžovacia rúrka možno nakúpiť už dnes na našom webe zaradený v sekcii zavlažovanie! Mrknite na výnimočné produkty z tejto rubriky za skvelú cenu! Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie vybrané produkty od dodávateľa Gardena. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento žiadaný produkt Gardena teleskopická predlžovacia rúrka od obľúbenej značky Gardena je možné získať aktuálne v našej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Teraz len za 9,79 EUR.