Gril LEROY

Gril Gril LEROY: Záhradný gril LEROY na drevené uhlie disponuje dvoma prepojenými oceľovými ohniskami na priame aj nepriame grilovanie, ktoré majú... viac informácií »
Gril LEROY
Značka: Happy Green
142,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Gril Gril LEROY: Záhradný gril LEROY na drevené uhlie disponuje dvoma prepojenými oceľovými ohniskami na priame aj nepriame grilovanie, ktoré majú...

Gril Gril LEROY: Záhradný gril LEROY na drevené uhlie disponuje dvoma prepojenými oceľovými ohniskami na priame aj nepriame grilovanie, ktoré majú dostatočnú kapacitu aj na väčšie kusy mäsa a potravín. Spodné ohnisko môžete, okrem klasického grilovania, využiť aj na zaúdenie rôznych druhov mäsa, rýb, klobás, syrov či zeleniny. Teplotu vnútri grilu je možné regulovať pomocou klapky na komíne a vzduchového otvoru na boku ohniska. Kvalitných kulinárskych výsledkov vám pomôže dosiahnuť aj vstavaný teplomer. Veľmi praktickým doplnkom je priestranná odkladacia polica na kliešte, príbory, taniere a pod. Gril LEROY ľahko premiestnite na miesto určenia pomocou pojazdových koliesok. Kľúčové vlastnosti grilu LEROYPraktický viacúčelový gril lokomotíva s možnosťou údeniaDve oceľové ohniská pre priame aj nepriame grilovanieKomín s uzatvárateľnou klapkou pre odvod tepla a spalínVstavaný teplomer vo veku griluRegulácia teploty vnútri grilu pomocou vzduchového prieduchuPriestranná odkladacia polica na príslušenstvoGril má dve pojazdné kolieska


Veľmi obľúbený kus Gril LEROY ide získať práve na našom webe v sekcii záhradné! Teraz kúpite akčné produkty z tejto známej kategórie vo výhodnej akcii.

Obľúbený produkt Gril LEROY od obľúbeného výrobcu Happy Green možno získať v našej online ponuke za dobrú cenu! V akcii za cenu 142,90 EUR.