Kreator KRT901006

Kladivo Kreator KRT901006:Ak ste zapálený domáci majster, seriózny remeselník či si len svojpomocne upravujete domov, mohli by ste využiť zámočnícke... viac informácií »
Kreator KRT901006
Značka: Kreator
12,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kladivo Kreator KRT901006:Ak ste zapálený domáci majster, seriózny remeselník či si len svojpomocne upravujete domov, mohli by ste využiť zámočnícke...

Kladivo Kreator KRT901006:Ak ste zapálený domáci majster, seriózny remeselník či si len svojpomocne upravujete domov, mohli by ste využiť zámočnícke kladivo Kreator. Na vytvorenie hlavice bol vybratý materiál, ktorým je oceľ, vďaka čomu vám nepochybne dlho vydrží. Kladivo vám pomôže sa tak nenamáhať a pekne sadne do ruky, keďže materiálom poriska je drevo. Integrovaný chránič poriska zamedzí väčšiemu poškodeniu. Je opatrené skosenými hranami, ktoré zaistia, aby ste sa pri práci nezranili. Dôležitá je aj jeho hmotnosť, ktorá dosahuje 0,6 kg. Podstatné vlastnosti kladiva Kreator KRT901006 Zámočnícke kladivo Kreator pomôže profesionálovi aj domácemu majstrovi Hlavica sa vyrába z materiálu, ktorým je oceľ Materiál poriska: drevo Má integrovaný chránič poriska Má skosené hrany Hmotnosť kladiva očakávajte 0,6 kg


V zľave tento produkt Kreator KRT901006 možno nakúpiť bezstarostne tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej rubrike kladivá. Získajte obľúbené produkty z tejto populárnej sekcie za najnižšiu cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás ponúkame viac! Pozrite sa tiež na viac výrobkov značky Kreator. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Nový produkt Kreator KRT901006 od spoľahlivej značky Kreator ľahko zoženiete v aktuálnej ponuke za skvelú cenu. Stojí teraz u nás 12,90 EUR.