Lund Záhradné ohnisko oceľové 2 v 1 42 cm

Ohnisko Lund Záhradné ohnisko oceľové 2 v 1 42 cm: Máte radi posedenie pri ohni a chceli by ste si presne také dopriať na vlastnej záhrade? Už... viac informácií »
Lund Záhradné ohnisko oceľové
Značka: Lund
95,99 EUR
Overiť dostupnosť »
Ohnisko Lund Záhradné ohnisko oceľové 2 v 1 42 cm: Máte radi posedenie pri ohni a chceli by ste si presne také dopriať na vlastnej záhrade? Už...

Ohnisko Lund Záhradné ohnisko oceľové 2 v 1 42 cm: Máte radi posedenie pri ohni a chceli by ste si presne také dopriať na vlastnej záhrade? Už nemusíte zakladať nepekné ohnisko. Vhodným riešením je prenosné ohnisko Lund, ktoré spríjemní čas strávený na záhrade s rodinou a priateľmi alebo je možné ho využiť aj na terase aj ako ohrievač na žeravé uhlíky. Ohnisko vyniká tým, že z hľadiska bezpečnosti je úplne ideálne ako zdroj tepla a svetla, ktorý poslúži na opekanie špekáčikov alebo grilovanie. Svojím vzhľadom sa hodí aj ako dekorácia. Ohnisko Lund je vyrobené z ocele a má smaltovaný povrch, čo zaisťuje jeho vysokú odolnosť. Vysoké bočné sieťované steny sú zárukou toho, aby drevo nepadalo okolo ohniska a oceľové nohy držia stabilitu. Súčasťou balenia je aj pohrabovač. Kľúčové vlastnosti oceľového záhradného ohniska Lund 2 v 1 42 cmPosedenie pri ohni bez zakladania nevzhľadného ohniskaIdeálny a bezpečný zdroj tepla a svetlaPoslúži na opekanie špekáčikov, grilovanie alebo ako dekoráciaVhodné aj ako ohrievač na žeravé uhlíkyOhnisko Lund je z ocele so smaltovaným povrchomBočné steny zabraňujú vypadávaniu dreva okolo ohniska Oceľové nohy držia stabilituSúčasťou balenia je pohrabovačPriemer:42 cmVýška:53 cmDĺžka pohrabovača:45 cm


Zľavnený produkt je k dispozícii bezprostredne u nás v známej kategórii záhradné. Máme pre vás výnimočné produkty z tejto známej rubriky vo výhodnej akcii. Obľúbená značka zákazníkov Lund pre svojich zákazníkov ponúka skvelý sortiment.!

Dizajnový kus Lund Záhradné ohnisko oceľové 2 pochádzajúce od značky Lund máte možnosť kúpiť si teraz skutočne výhodne! Teraz za akčnú cenu 95,99 EUR.