M.A.T. Vidly rycie 4 hroty S NÁSADOU

Vidly M.A.T. Vidly rycie 4 hroty S NÁSADOU:Rycie vidly sú univerzálnym pomocníkom každého záhradkára. Umožnia zeminu ľahko ryť i kypriť. Možno s... viac informácií »
M.A.T. Vidly rycie 4 hroty
Značka: M.A.T.
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vidly M.A.T. Vidly rycie 4 hroty S NÁSADOU:Rycie vidly sú univerzálnym pomocníkom každého záhradkára. Umožnia zeminu ľahko ryť i kypriť. Možno s...

Vidly M.A.T. Vidly rycie 4 hroty S NÁSADOU:Rycie vidly sú univerzálnym pomocníkom každého záhradkára. Umožnia zeminu ľahko ryť i kypriť. Možno s nimi aj prenášať trávne trsy, presádzať kríky a mnoho ďalšieho. Ergonomicky tvarovaná rukoväť vylepšuje držanie a uľahčuje napríklad od bolesti chrbta, vďaka čomu sa pohodlnejšie pracuje. Vidly sú vybavené štvoricou hrotov z odolnej ocele.Kľúčové vlastnosti rycích vidiel M.A.T.Na rytie i kyprenie zeminyErgonomická rukov䝊tvorica oceľových hrotovRýchla a efektívna práca

Veľmi obľúbený tovar M.A.T. Vidly rycie 4 hroty je dostupný v pohode na našom webe v obľúbenej sekcii vidly! Teraz si môžete vybrať podobné produkty v spomínanej rubrike na pár kliknutí. Táto značka M.A.T. dlhodobo ponúka vynikajúci sortiment. za skutočne dobrú cenu.

Tento kvalitný a lacný kus M.A.T. Vidly rycie 4 od populárneho výrobcu M.A.T. máte možnosť zaobstarať u nás právě za primerané peniaze! Teraz získate od 29,90 EUR.