MAGG ALK1226

Kufrík na náradie MAGG ALK1226:Pevný a robustný kufor na náradie, ktorý je vďaka svojmu hliníkovému dizajnu zároveň aj príjemne ľahký, a tým... viac informácií »
MAGG ALK1226
Značka: MAGG
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kufrík na náradie MAGG ALK1226:Pevný a robustný kufor na náradie, ktorý je vďaka svojmu hliníkovému dizajnu zároveň aj príjemne ľahký, a tým...

Kufrík na náradie MAGG ALK1226:Pevný a robustný kufor na náradie, ktorý je vďaka svojmu hliníkovému dizajnu zároveň aj príjemne ľahký, a tým pádom aj vhodný na častý transport. Náradie je v ňom bezpečne uložené a kompaktný tvar kufra zaisťuje bezproblémovú skladnosť – či už v aute alebo v dielni. Kufor disponuje širokým plastovým držadlom, kovovými sponami pre bezpečné uzatvorenie a ochrannými krytkami rohov. Tento model navyše vyniká svojou veľkosťou, objemom a najmä rozkladacou konštrukciou hornej časti.Kľúčové vlastnosti kufra Magg ALK1226Robustná a pevná konštrukciaMalá hmotnosť vďaka hliníkovému dizajnuŠiroké plastové držadloDostatok miesta pre najpotrebnejšie náradiePevné kovové spony na uzavretieUzamykateľnýOchranné kryty rohovRozkladacia horná časťTechnické parametre kufra Magg ALK1226Rozmery: 360 × 226 × 250 mmKonštrukcia: rozkladací

Vysokokvalitný produkt MAGG ALK1226 nájdete okrem iného tu na stránkach umiestnený v rubrike organizéry a kufre. Nájdite si ostatné produkty z tejto známej kategórie za mimoriadne nízku cenu!

Tento obľúbený produkt MAGG ALK1226 s pečaťou kvality značky MAGG možno zohnať momentálne na webe za výhodnú cenu. Akčné ceny už od 59,90 EUR.