PATTEX FIX Obojstranné lepiace prúžky, 20× 40 mm, 10 ks

Lepiaca páska PATTEX FIX Obojstranné lepiace prúžky, 20× 40 mm, 10 ks: Lepiace prúžky PATTEX FIX sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri.... viac informácií »
PATTEX FIX Obojstranné lepiace
Značka: Pattex
3,59 EUR
Overiť dostupnosť »
Lepiaca páska PATTEX FIX Obojstranné lepiace prúžky, 20× 40 mm, 10 ks: Lepiace prúžky PATTEX FIX sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri....

Lepiaca páska PATTEX FIX Obojstranné lepiace prúžky, 20× 40 mm, 10 ks: Lepiace prúžky PATTEX FIX sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri. Udržia až 2 kg. Slúžia na montážne lepenie predmetov a ideálne sú na inštaláciu kuchynských a kúpeľňových doplnkov, dekoračných predmetov, ozdobných líšt či domových čísel. Obojstranné prúžky sú určené na lepenie väčšiny hladkých materiálov, ako sú dlaždice, kov, drevo, kameň či plast. Odolné sú proti UV žiareniu a ich aplikácia je veľmi jednoduchá. PATTEX FIX sú tak praktickým pomocníkom, ktorý umožní veľmi jednoduché lepenie. Kľúčové vlastnosti obojstranných lepiacich prúžkov PATTEX FIX, 20 × 40 mm, 10 ksObojstranné lepiace prúžkyVhodné na použitie v interiéri aj exteriériIdeálne na montážne lepenie predmetovUdržia až 2 kgPATTEX FIX sa veľmi ľahko aplikujúUrčené na lepenie väčšiny hladkých materiálovOdolné proti UV žiareniuBalenie obsahuje 10 prúžkovRozmery: 4 × 2 cm

Vysoko kvalitný produkt dá sa zaobstarať aktuálne tu na stránkach umiestnený v rubrike lepiace pásky! Máme pre vás ostatné produkty v spomínanej kategórii za parádnu cenu!

Vysoko kvalitný produkt PATTEX FIX Obojstranné lepiace od spoľahlivého výrobcu Pattex môžete pohodlne získať práve dnes stále výhodne! Na našej stránke za 3,59 EUR.