Richter Czech EURO EXR.35/35.NI

Cylindrická vložka Richter Czech EURO EXR.35/35.NI: Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou... viac informácií »
Richter Czech EURO EXR.35/35.NI
Cylindrická vložka Richter Czech EURO EXR.35/35.NI: Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou...

Cylindrická vložka Richter Czech EURO EXR.35/35.NI: Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou vložkou Richter Czech EURO Xstar EXR.35/35.NI, ktorá je certifikovaná v bezpečnostnej triede 4. Vložka obsahuje 10 stavítok z kalenej ocele. Dokáže odolať pokusom o rozlomenie, odvŕtanie, vyhmatanie a bumpingu. Vložka do dverí Richter Czech EURO Xstar EXR.35/35.NI je vyrobená z mosadze v úprave matný nikel. K vložke dostanete 6 ks predĺžených kľúčov, ktoré je možné ďalej kopírovať len s identifikačnou kartou. Hlavné prednosti – Richter Czech EURO Xstar EXR.35/35.NIVysoké zabezpečenie – bezpečnostná trieda 4Vhodná do vchodových dverí bytov a domov6 predĺžených kľúčov + identifikačná kartaVložka z mosadzeČo spĺňajú cylindrické vložky 4 triedy?Bezpečnostná trieda 4 znamená, že vložka do zámku odolá aj skúsenému zlodejovi, ktorý používa zámočnícke kladivo, sekeru, dláta, sekáče alebo prenosnú akumulátorovú vŕtačku. Vďaka týmto nástrojom dokáže zlodej rozšíriť možnosti napádania cylindrickej vložky. V tomto prípade nerieši hluk, ktorý pri týchto spôsoboch vzniká. 

Výnimočný produkt Richter Czech EURO EXR.35/35.NI s osvedčenou značkou Richter Czech môžete si kúpiť zde teraz naozaj lacno! Práve teraz za 24,90 EUR.