Richter Czech EURO Xstar EXR.30/45.NI

Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.30/45.NI: Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou... viac informácií »
Richter Czech EURO Xstar
Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.30/45.NI: Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou...

Cylindrická vložka Richter Czech EURO Xstar EXR.30/45.NI: Chcete mať istotu, že je váš domov dobre chránený? Potom začnite bezpečnou cylindrickou vložkou Richter Czech EURO Xstar EXR.30/45.NI, ktorá je certifikovaná v bezpečnostnej triede 4. Vložka obsahuje 10 stavítok z kalenej ocele. Dokáže odolať pokusom o rozlomenie, odvŕtanie, vyhmatanie a bumpingu. Vložka do dverí Richter Czech EURO Xstar EXR.30/45.NI je vyrobená z mosadze v úprave matný nikel. K vložke dostanete 6 ks predĺžených kľúčov, ktoré je možné ďalej kopírovať len s identifikačnou kartou. Hlavné prednosti – Richter Czech EURO Xstar EXR.30/45.NIVysoké zabezpečenie – bezpečnostná trieda 4Vhodná do vchodových dverí bytov a domov6 predĺžených kľúčov + identifikačná kartaVložka z mosadzeČo spĺňajú cylindrické vložky 4 triedy?Bezpečnostná trieda 4 znamená, že vložka do zámku odolá aj skúsenému zlodejovi, ktorý používa zámočnícke kladivo, sekeru, dláta, sekáče alebo prenosnú akumulátorovú vŕtačku. Vďaka týmto nástrojom dokáže zlodej rozšíriť možnosti napádania cylindrickej vložky. V tomto prípade nerieši hluk, ktorý pri týchto spôsoboch vzniká. 

Kvalitný a žiadaný produkt môžete zaobstarať v pohode tu na našom webe v obľúbenej kategórii zabezpečenie a zámočníctvo! Teraz si môžete zaobstarať iné produkty v spomínanej rubrike za rozumné peniaze.

Najpredávanejší tovar Richter Czech EURO Xstar od renomovaného dodávateľa Richter Czech ide získať teraz v ponuke za skvelú cenu. Teraz možno objednať len za 31,90 EUR.