Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CE

Kovanie na dvere Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CE: Zháňate kvalitné kovanie na dvere? Potom môžete vyskúšať RK.OV-FORM.WC.CE od obľúbenej a rokmi... viac informácií »
Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CE
Kovanie na dvere Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CE: Zháňate kvalitné kovanie na dvere? Potom môžete vyskúšať RK.OV-FORM.WC.CE od obľúbenej a rokmi...

Kovanie na dvere Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CE: Zháňate kvalitné kovanie na dvere? Potom môžete vyskúšať RK.OV-FORM.WC.CE od obľúbenej a rokmi preverenej spoločnosti Richter Czech. Materiál kľučiek disponuje vysokou pevnosťou a odolnosťou povrchu proti opotrebeniu a zaručená je tak dlhá životnosť aj pri frekventovanom používaní. Zaiste oceníte presné rozmery a dokonalé opracovanie jednotlivých súčastí. Tento model je vyrobený v povrchovej úprave matná čierna, ktorá sa výrobcovi naozaj podarila a vyzerá jednoducho skvele. Celkové dielenské spracovanie je na vysokej úrovni a docielená tak bola skvelá atraktivita uvádzaného dverného kovania. Uvidíte sami, že s kovaním na dvere Richter Slovakia RK.OV-FORM.WC.CE budete spokojní. Kľúčové vlastnosti kovania na dvere Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CEZámkové kovanie na dvere od spoločnosti Richter CzechKľučky v oválnom tvareOkrúhle rozety s vratnou pružinou kľučiekZhotovené z nerezového materiálu s vysokou pevnosťou a odolnosťou povrchu proti opotrebeniuPresné rozmery a opracovanie hránPovrchová úprava matná čiernaCelkové kvalitné dielenské spracovanieObsah balenia: Pár kľučiek na rozetách vrátane spodných rozietSpojovací materiálŠtvorhran vo veľkosti 6 × 6 mm a redukcia 6/8 mmVŕtacie šablónyNávod na montáž

Veľa obľúbený tovar Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CE zoženiete jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej kategórii kovanie na dvere! Pripravili sme pre vás ďalšie produkty z tejto obľúbenej kategórie jednoducho online! Dodávateľ Richter Czech svojim zákazníkom dodáva veľmi kvalitný sortiment. za báječnú cenu!

Často vyhľadávaný produkt Richter Czech RK.OV-FORM.WC.CE od značky s tradíciou a dobrou povesťou Richter Czech ľahko nájdete tady stále výhodne. Teraz si môžete kúpiť za 25,90 EUR.