Richter Czech RN.95L.7.CE

Číslo na dom Richter Czech RN.95L.7.CE:Nerezové domové číslo Richter Czech RN.95L.7.CE v plochom 2D vyhotovení je nevyhnutnou súčasťou každého domu... viac informácií »
Richter Czech RN.95L.7.CE
Číslo na dom Richter Czech RN.95L.7.CE:Nerezové domové číslo Richter Czech RN.95L.7.CE v plochom 2D vyhotovení je nevyhnutnou súčasťou každého domu...

Číslo na dom Richter Czech RN.95L.7.CE:Nerezové domové číslo Richter Czech RN.95L.7.CE v plochom 2D vyhotovení je nevyhnutnou súčasťou každého domu či bytu. Aby vás poštové doručovateľky vždy našli, musíte byť viditeľne označení. Nerezové čísla od spoločnosti Richter vám k tomu dopomôžu. Číslo 7 má výšku 95 mm a ľahko sa nalepí pomocou obojstrannej lepiacej pásky. Nie je nutné žiadne vŕtanie do steny.Číslo je možné lepiť na stredne hrubé a hladké povrchy. V balení nájdete aj obojstranné lepiace pásky.Kľúčové vlastnosti domového čísla Richter Slovakia RN.95L.7.CEDomové číslo Richter RN.95L.7.CE v 2D čiernom vyhotoveníKvalitné nerezové spracovanie číslaLepenie pomocou obojstrannej lepiacej páskyČísla Richter nie je nutné privŕtavaťPovrch: čierny matnýRozmery: 95 × 61 × 2 mm

Výnimočný produkt Richter Czech RN.95L.7.CE možno zohnať pohodlne tu na našich stránkach v obľúbenej sekcii domové čísla. Teraz kúpite podobné produkty vo spomínanej sekcii za skvelú cenu! V očiach zákazníkov populárny výrobca Richter Czech pre vás vyrába špičkové výrobky. za výborné peniaze. Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Ale možno hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Mrknite tiež na ďalšie preverené kúsky značky Richter Czech. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento unikátny tovar Richter Czech RN.95L.7.CE od top výrobcu Richter Czech máte možnosť získať momentálne za parádnu cenu. Cena už od 4,90 EUR.