Rock TA-0004 – vínová

TSA zámok na kufor Rock TA-0004 – vínová:Doprajte si pokojné cestovanie a vybavte vašu batožinu kódovým zámkom TSA Rock. Bezpečnostný lankový... viac informácií »
Rock TA-0004 – vínová
Značka: Rock
9,79 EUR
Overiť dostupnosť »
TSA zámok na kufor Rock TA-0004 – vínová:Doprajte si pokojné cestovanie a vybavte vašu batožinu kódovým zámkom TSA Rock. Bezpečnostný lankový...

TSA zámok na kufor Rock TA-0004 – vínová:Doprajte si pokojné cestovanie a vybavte vašu batožinu kódovým zámkom TSA Rock. Bezpečnostný lankový zámok nielenže ochráni vašu batožinu proti násilnému otvoreniu, ale predovšetkým umožní inšpektorom na letiskách prístup pri nutnosti fyzickej kontroly. Kontrolóri disponujú špeciálnym „MASTER“ kľúčom, vďaka ktorému batožinu aj následne uzavrú, všetko bez poškodenia zámku (zabudovaný indikátor vás bude o prípadnom otvorení za účelom kontroly informovať). Zámok TSA Rock je určený pre zipsovú batožinu a je vyrobený z odolnej zinkovej zliatiny. So zámkom na batožinu TSA Rock vo vínovej farbe vám už nič nebráni užiť si bezstarostnú dovolenku.Kľúčové vlastnosti zámku na batožinu TSA Rock TA-004 – vínováSystém TSA umožňuje kontrolórom prístup do batožiny pomocou špeciálneho kľúčaOchrana proti poškodeniu zámku a batožinyOdolný materiál zo zinkovej zliatinyVínové farebné vyhotovenieIndikátor vás informuje o otvorení batožiny


Zľavový tovar ide zohnať ešte tu na stránkach umiestnený v kategórii na kufor. Mrknite na kvalitné výrobky z tejto obľúbenej kategórie za super cenu. To však nie je všetko, náš sortiment je ale široký. Pozrite sa tiež na viac skvelých produktov od značky Rock. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento akčný a v zľave výrobok Rock TA-0004 – vínová od spoľahlivého výrobcu Rock pohodlne dostanete práve dnes výhodne. Akčná cena 9,79 EUR.