Victorinox PICKNICKER čierny

Nôž Victorinox PICKNICKER čierny:Picknicker Masívny vreckový nôžSpoločnosť VICTORINOX vyrába svoje produkty od roku 1897, čo predstavuje záruku... viac informácií »
Victorinox PICKNICKER čierny
Značka: Victorinox
33,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nôž Victorinox PICKNICKER čierny:Picknicker Masívny vreckový nôžSpoločnosť VICTORINOX vyrába svoje produkty od roku 1897, čo predstavuje záruku...

Nôž Victorinox PICKNICKER čierny:Picknicker Masívny vreckový nôžSpoločnosť VICTORINOX vyrába svoje produkty od roku 1897, čo predstavuje záruku tej najvyššej kvality. Masívny vreckový nôž od spoločnosti VICTORINOX je vybavený čepeľou z kvalitnej nehrdzavejúcej chróm-molybdénovej ocele. Vreckový nôž Picknicker disponuje 11 funkciami a praktickým oceľovým očkom, vďaka ktorému môžete nôž zavesiť na kľúče alebo šnúrku.Neoceniteľný pomocníkMultifunkčný nôž je vhodný pre všetky možné činnosti, ktoré si viete predstaviť. Vybavenosť a veľkosť robia z tohto vreckového noža neoceniteľného pomocníka, nech ste kdekoľvek. Dĺžka v zavretom stave je 111 mm, vďaka čomu nebudete mať problém nosiť nôž Picknicker stále pri sebe. Nôž je tiež vybavený poistkou čepele, vďaka ktorej nedôjde k nechcenému otvoreniu.Funkcie noža Picknicker Veľký zatvárací nôžVývrtkaOtvárač na konzervy s malým skrutkovačomOtvárač na fľaše so skrutkovačomOdstraňovač izolácie z drôtovVýstružník, priebojníkOceľový krúžok na kľúčePinzetaŠpáradlo

Úplne jedinečný produkt Victorinox PICKNICKER čierny možno nakúpiť jednoducho na stránkach zaradený v kategórii ručné náradie! Teraz si môžete kúpiť akčné produkty v spomínanej kategórii ľahko online! Ale to nie je všetko, máme toho pre vás viac. U nás v ponuke nájdete viac kvalitných produktov od značky Victorinox. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný tovar Victorinox PICKNICKER čierny od populárnej značky Victorinox ľahko môžete zohnať v našej internetovej ponuke za neuveriteľne nízku cenu. V súčasnosti za cenu 33,90 EUR.