Yato Kľúč očkoplochý račňový 13 mm s kĺbom

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý račňový 13 mm s kĺbom:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné... viac informácií »
Yato Kľúč očkoplochý račňový 13 mm
Značka: Yato
10,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kľúč Yato Kľúč očkoplochý račňový 13 mm s kĺbom:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné...

Kľúč Yato Kľúč očkoplochý račňový 13 mm s kĺbom:Pre kvalitne odvedenú prácu sú potrebné nielen šikovné ruky, ale taktiež aj kvalitné náradie. Práve preto Vám prinášame kľúč značky Yato, ktorý je vyrobený z kovanej vysoko legovanej CrV ocele, ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou. Ide totiž o zliatinu chrómu a vanádu. Výnimočná odolnosť a pevnosť umožňuje jeho použitie aj v ťažkých priemyselných oblastiach. Kľúč Yato je očkoplochý a je vybavený 72-zubovým račňovým mechanizmom s kĺbom. Je dostupný vo viacerých veľkostiach, tento konkrétny kus má veľkosť 13 mm.Kľúčové vlastnosti kľúča Yato, očkoplochý račňový s kĺbom, veľkosť 13 mmKvalitné náradie značky YatoKľúč Yato je vyrobený zo zliatiny chrómu a vanáduPoužitá kovaná CrV oceľ je veľmi pevná a odolná, čo ho predurčuje aj na použite v ťažkom priemysleKľúč Yato je očkoplochý s kĺbomDisponuje 72-zubovým račňovým mechanizmomVeľkosť kľúča: 13 mm


Nový produkt Yato Kľúč očkoplochý račňový dá sa zaobstarať aktuálne tu na našich stránkach zaradený v kategórii kľúče! Pozrite sa na obľúbené produkty zo spomínanej sekcie za najlepšie ceny! Obľúbená značka Yato dodáva svojim zákazníkom prvotriedny produkty za skvelé ceny! Možno hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac! Máme v ponuke viac kvalitných produktov od výrobcu Yato. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento vynikajúci produkt Yato Kľúč očkoplochý račňový od známej značky Yato ľahko môžete získať v súčasnosti za priaznivú cenu! Aktuálne v akcii za 10,90 EUR.