Záhradná lavica BALI

Záhradná lavička Záhradná lavica BALI:Chcete si užívať letné posedenie na záhrade? Záhradná lavička OFdegross poslúži na relax aj prácu. Na... viac informácií »
Záhradná lavica BALI
Značka: OFdegross
249,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Záhradná lavička Záhradná lavica BALI:Chcete si užívať letné posedenie na záhrade? Záhradná lavička OFdegross poslúži na relax aj prácu. Na...

Záhradná lavička Záhradná lavica BALI:Chcete si užívať letné posedenie na záhrade? Záhradná lavička OFdegross poslúži na relax aj prácu. Na lavicu sa zmestia pohodlne dvaja ľudia a materiálom konštrukcie je kov, oceľ, polyester a umelý ratan. Vďaka využitiu pevného materiálu je nábytok odolný. Nemali by ste zabúdať ani na celkovú nosnosť 160 kg. Pokiaľ by vás zaujímali rozmery, tie sa pri lavičke do záhrady OFdegross vyšplhali na 116 × 59 × 85 cm. Môžete ju dokonca využiť aj ako dekoráciu, pričom sa o konečný vzhľad stará čierna. Hlavné prednosti záhradnej lavičky Záhradná lavica BALI Oddýchnite si na záhradnej lavičke Materiálom konštrukcie záhradnej lavičky OFdegross je kov, oceľ, polyester a umelý ratan Bez problémov unesie dvoch ľudí Má nosnosť 160 kg Zahradná lavica OFdegross disponuje rozmermi 116 × 59 cm × 85 cm Celkový vzhľad dotvára čierna farba


V zľave kus Záhradná lavica BALI zoženiete teraz tu na webe v populárnej sekcii terasy a balkóny! Preskúmajte kvalitné produkty z tejto obľúbenej rubriky z pohodlia domova!

Tento zľavnený produkt Záhradná lavica BALI od značky s dlhou tradíciou OFdegross pohodlne zaobstaráte práve dnes navždy výhodne. V súčasnosti za cenu 249,90 EUR.