Gardena Prípojka k sacej hadici 1

Prípojka Gardena Prípojka k sacej hadici 1":Prípojka Gardena je praktickým doplnkom k sacej hadici. Pomocou prípojky ľahko pripojíte saciu hadicu k... viac informácií »
Gardena Prípojka k sacej
Značka: Gardena
9,40 EUR
Overiť dostupnosť »
Prípojka Gardena Prípojka k sacej hadici 1":Prípojka Gardena je praktickým doplnkom k sacej hadici. Pomocou prípojky ľahko pripojíte saciu hadicu k...

Prípojka Gardena Prípojka k sacej hadici 1″:Prípojka Gardena je praktickým doplnkom k sacej hadici. Pomocou prípojky ľahko pripojíte saciu hadicu k čerpadlu a spoločne s hadicovou svorkou tak umožní jednoduché zaistenie proti podtlaku. Disponuje skrutkovaním s priemerom 25 mm a vnútorným závitom s priemerom 33,3 mm. Prípojka Gardena zaistí skutočne jednoduché a spoľahlivé prepojenie hadice a čerpadla.Kľúčové vlastnosti prípojky Gardena k sacej hadici 1Praktická prípojka k sacej hadiciNa pripojenie sacej hadice k čerpadluSpoločne s hadicovou svorkou umožní zaistenie proti podtlakuPrípojka Gardena s nákrutkou s priemerom 25 mmFarebné vyhotovenie: strieborno-čiernePriemer vnútorného závitu:33,3 mmPriemer šróbenia:25 mm

Vysokokvalitný produkt ide zohnať pohodlne na webe v obľúbenej kategórii záhradné náradie. Teraz si môžete kúpiť výnimočné výrobky z tejto známej sekcie za priaznivú cenu! Máme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalšie kúsky od dodávateľa Gardena. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke.

Exkluzívny kus Gardena Prípojka k sacej od našej známej značky Gardena ľahko môžete zohnať práve teraz u nás za outletovú cenu! Teraz môžete mať za 9,40 EUR.