Richter Czech R.701.ZB.92.N.TB3

Kovanie na dvere Richter Czech R.701.ZB.92.N.TB3: Jednoduché otváranie dverí a nový vzhľad vašim dverám zaistí elegantné kovanie na dvere Richter... viac informácií »
Richter Czech R.701.ZB.92.N.TB3
Kovanie na dvere Richter Czech R.701.ZB.92.N.TB3: Jednoduché otváranie dverí a nový vzhľad vašim dverám zaistí elegantné kovanie na dvere Richter...

Kovanie na dvere Richter Czech R.701.ZB.92.N.TB3: Jednoduché otváranie dverí a nový vzhľad vašim dverám zaistí elegantné kovanie na dvere Richter Czech R.701. ZB.92 N. TB3. Presné dielenské opracovanie je vhodné na vonkajšie použitie.  Užívateľa určite poteší prítomnosť všetkého príslušenstva na montáž a určite oceníte veľmi presné rozmery a celkové kvalitné dielenské spracovanie ponúkaného kovania na dvere.  Kľúčové vlastnosti kovania na dvere Richter Czech R.701. ZB.92. N. TB3Kovanie na dvere Richter Czech s kvalitným dielenským spracovanímVysoká pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu vďaka použitým materiálomPresné opracovanie hránDruh zámku: PZ

Tento najpredávanejší produkt môžete zaobstarať ľahko tu na našom webe v obľúbenej sekcii kovanie na dvere. Teraz môžete nájsť iné produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu.

Unikátny kus Richter Czech R.701.ZB.92.N.TB3 od dodávateľa s dlhou históriou Richter Czech ľahko môžete získať tu za výpredajovú cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 77,90 EUR.