Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT:Ľahké otváranie dverí a nový vzhľad vaším dverám zaistí zámkové kovanie Richter Czech... viac informácií »
Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT
Kovanie na dvere Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT:Ľahké otváranie dverí a nový vzhľad vaším dverám zaistí zámkové kovanie Richter Czech...

Kovanie na dvere Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT:Ľahké otváranie dverí a nový vzhľad vaším dverám zaistí zámkové kovanie Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT. Štvorcové rozety ohromia nielen presným dielenským opracovaním hrán, ale aj príjemnou povrchovou úpravou v matnom nikle. Systém FIX IN zaistí pevné zoskrutkovanie kľučiek aj roziet cez dvere. Pootočeniu roziet zabraňuje vystupujúca matica a vodiace unášače skrutiek. Materiál, ktorý bol na kľučky použitý, je veľmi odolný proti opotrebovaniu a poškriabaniu. Výrobok je po vybalení okamžite pripravený na montáž.Kľúčové vlastnosti Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMATZamakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľučiekVysoká pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu vďaka použitým materiálomPresné opracovanie hránVystupujúca matica a vodiace unášače skrutiek zabraňujú pootočeniu rozietOceľová konštrukcia rozety v systéme FIX INBalenie obsahuje:Spodné rozety PZSpojovací materiálVŕtacie šablónyŠtvorhran vo veľkosti 6 × 6 mmRedukcia 6/8 mm


Akčný a v zľave výrobok Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT máte možnosť dostať jednoducho na našich stránkach v obľúbenej kategórii kovanie na dvere! Teraz si môžete vybrať unikátne produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí! To však nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! Preskúmajte u nás tiež ďalšie skvelé kúsky od dodávateľa Richter Czech. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Vedúci dodávateľ Richter Czech ponúka kvalitný sortiment. za dobré peniaze.

Tento vynikajúci produkt Richter Czech RK.C2.ROMA.WC.CEMAT od značky so zárukou kvality Richter Czech dostanete na našich stránkach teraz za extra cenu! Teraz za akčnú cenu 38,90 EUR.